Les Chambres De Saint Nicolas

  • Gratis WiFi in de kamers

Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder place de la Victoire, liggen op slechts 5 minuten lopen van Les Chambres De Saint Nicolas Bordeaux.

De kamers in het pand in Bordeaux zijn niet alleen uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een bureau, maar bieden ook een apart toilet en een douche in de badkamers. Ze zijn uitgerust met een bureau en koffie- en theevoorzieningen.

U kunt binnen 5 minuten naar Oven Heaven lopen of eten bij Pub St Aubin, dat op circa 5 minuten te voet ervandaan ligt.

Deze bed en breakfast is gelegen slechts een aangename wandeling verwijderd van de Kathedraal van Bordeaux. Culturele bezienswaardigheden in de omgeving zijn het Girondijns Monument (1 km) en het Natuurhistorisch Museum (2 km). Het Place du Parlement is op alleen 16 minuten lopen van dit hotel in Bordeaux gelegen. Busstation Capucins is gelegen in de buurt van deze accommodatie in Bordeaux. Les Chambres De Saint Nicolas bevindt zich op 15 km van de luchthaven Merignac in Bordeaux.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Les Chambres De Saint Nicolas Bordeaux
La Villa - Bordeaux Chambres D'Hotes
Mobiele prijsaanbieding

La Villa - Bordeaux Chambres D'Hotes

9.5
Voortreffelijk 99 beoordelingen
196 m van de accommodatie
USD 133 USD 120
per nacht
Villa Saint Genes - Chambres Et Table D'Hotes
Mobiele prijsaanbieding

Villa Saint Genes - Chambres Et Table D'Hotes

9.5
Voortreffelijk 139 beoordelingen
497 m van de accommodatie
USD 153 USD 138
per nacht
Maison D'Hotes
Mobiele prijsaanbieding

Maison D'Hotes "Bordeaux Wine Lodge"

9.8
Voortreffelijk 83 beoordelingen
518 m van de accommodatie
USD 185 USD 167
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Merignac
    11 km

    Treinstations

    Gare de Saint-Jean
    1,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Wat is de afstand tussen Les Chambres De Saint Nicolas en het stadscentrum?
      Het stadscentrum ligt op 2 km van Les Chambres De Saint Nicolas.
    • 🕌
      Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van Les Chambres De Saint-Nicolas?
      Nabijgelegen attracties niet ver van Les Chambres De Saint-Nicolas zijn onder meer musée d'Aquitaine en place de la Bourse, en deze kunnen respectievelijk in 20 minuten lopen en 25 minuten lopen worden bereikt.
    • 🍹
      Zijn er leuke restaurants in de buurt van Les Chambres De Saint Nicolas Bordeaux?
      De dichtstbijzijnde restaurants zijn Speed Burger en L'Excale, ongeveer 250 meter verder van Les Chambres De Saint Nicolas Bordeaux.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Merignac
    11 km

    Treinstations

    Gare de Saint-Jean
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Les Chambres De Saint Nicolas Bordeaux

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten